Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    mivel nem igazán kaptam sem jót sem rossz tanácsokat megrendeltem egy brother lézeres multis gépet :)

    láttam a neten, hogy a gyári toner eléggé horror áron van hozzá -mint írtam is- és néztem utángyártottat, de tovább gondolkodva, láttam, hogy ezeket a tonereket lehet tölteni otthon házilag is megfelelő anyaggal?

    erről esetleg van infótok, vagy tudtok mondani egy-két szót, tanácsot, hogy érdemes-e ill. -gondolom el- de el lehet-e rontani a töltést stb?

    itt találtam hozzá utángyártott tonert mondjuk eléggé "nevetséges" áron van, de ha töltésekkel kijönne még olcsóbban (alin találtam 2x valahány grammos töltő valamicsodát 5-6ezer forintért persze még nem néztem utána azért is kérdezősködöm), akkor belevágnék a töltésbe is, már csak kipróbálás szintjén is hát ha

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák