Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz fsb1000 #250 üzenetére

    Nem akkora varázslat pár web-oldalra feltenni, és újságnak elküldeni, hogy melyik "cég" volt kedves lesz*rni a Törvényeket garanciális ügyben.
    (Mint írtam fentebb, ahogy tudom, 40k tartozásért még felszámolást is lehet indíttatni, legalábbis pár éve így volt, ezt akkor viccesnek tartottam.)

    Ha és ameddig az a Törvény, ami, és aki ki akar bújni alóla - akármekkora cég is - ( legalább addig biztosan ) pusztuljon, amíg rajtam is behajtják az adót, állami bevételeket, kamatokat.

    Ezen nincs mit vitázni.
    Törvény be nem tartása - > magánszemély : kaptárba ; cég -> büntike, majd ha elég sokáig tapló, felszámolás ( lsd. Mistral és tsai.)
    Ennyi.

    Nem kell jogásznak lenni ahhoz, hogy felhúzzon, ha elhajtanak a gondoddal a retekbe, mert nem vagy ügyvéd, és azt gondolják, akkor már tehetetlen is vagy, amit kihasználnak ?! :(((
    ( Volt kisker szervíz, ahol a szervízvezetőt az egyébként nyugodt párom a pult mögül majdnem kiszedte, olyan flegma volt, mert azt hitte, megteheti. )

    A vaktól a zebrán elveszed a táskáját, csak mert megteheted ?? Nem ? Miért ?
    Mert vannak morális és törvényi szabályok, amiket betartasz.
    Szeretnéd, hogy ne csak Neked "kelljen" igaz, hogy jobb világ legyen ?

    Itt a lehetőség megmutatni, hogy teszel érte. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák