Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D55

    aktív tag

    válasz Raymond #42373 üzenetére

    Az én nézőpontomból azok élnek egy (rém)álomvilágban, akik mostanában ilyen simán beletörődnek, hogy az elmúlt évek különféle nehézségein nyerészkedők most bebetonozzák ezeket a kényelmes pozícióikat azoknak a fogyasztóiknak a kárára, akik nélkül ezek a cégek sehol sem lennének. 5-10 éve még egy ilyesfajta mentalitás miatt bármelyik cég eláshatta volna magát a népharag miatt. Tudomásul kell venni, hogy van egy egyensúly és az pont olyan irányban billent ki, hogy most törvényszerűen az ellenkezője következik. Rajtunk pedig annyi múlik, hogy mikor adjuk meg hozzá azt a lökést, ami a holtpontból (ami a spekulatív kereslet és a kínálati szűkösség megszűnése után már csak az nVidia kényelmes technikai fölénye volt) ki tudja mozdítani. Erre mondtam én az egésszel, hogy az nVidia-nál gamer fronton szerintem most van itt ennek a tökéletes lehetősége, amikor a DLSS FG-vel összemérve egyébként is igen versenyképesnek tartott FSR 3 FG szépen bedarálja a teljes 40-es széria azon technikai fölényét, amivel mindeddig az nVidia a nyers teljesítményben nagyon közeli előző 30-as széria árazásához képest feljebb tudta ezeket pozícionálni... És a lineup refresh időzítése is pont tökéletes, hogy most helyezzük nyomás alá a céget, hogy azokhoz már megfelelő(bb) MSRP-ket határozzon meg.

Új hozzászólás Aktív témák