Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz Lacielvtárs #23346 üzenetére

    Szinte ugyanez a setupom. 55cx, és samsung ívelt fullhd 240hz. Tuti jól be van lőve a tv-n minden, meg normális kábeled van hozzá? Kábeles topikból kb elküldtek a drága audioquest kábelemmel, hogy ez mítosz, és le kéne csukni az ilyen 30 ezres kábeleket áruló cégeket, stb, de első kézből mondhatom, hogy nagyon nem. 4 kábelt próbáltam ki, amit rendes 48gbps-nek mondanak, mire megtaláltam azt, amivel tényleg működik rendesen a 4k 120hz hdr. Vettem alzában Vention 8k kábelt, az sem tudta normálisan hozni amit kellett. Többek közt a 35 ezres másfél méteres Audioquest Chocolate kábel sem tudta rendesen, mert csak 2.0. Adott ki a hdmi külön egy új logot azokra a certified kábelekre, amik tuti tudják, ilyet kell venni, ezzel minden stimmelni fog. 4k, 120hz, hdr, gsync. Még csak játék módba se kell kapcsolni a tv-t, eredetin is 0 latency van a gsync miatt, és a 120 hz miatt lefolyik minden. Ha kell esetleg, privátban szívesen segítek, hogy pontosan mit-hogy kell belőni. Elvoltam vele jó pár hetet, mire sikerült minden :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák