Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz jones965 #12642 üzenetére

    Gondoltam,hogy a riser nem lesz egyszerü. Az a 8.000HUF nem is rossz ár érte,olyan 25-30euro körül szoktak mozogni,egyébként én csak pont arról a TT-röl hallottam hogy rendben van ([link] azzal biztosan menni fog.Az sli hidból nézted már az Articét?120mm flexi hid, [link]de ha jól emlékszem van 100mmes is...a két kártya állása miatt szerintem csak a flexi jöhet szóba.Az a 80% feletti ASICQ az elég jónak számít,abban simán benne van az 1500+,én a helyedben azt raknám felülre mert az fogja jobban kapni a terhelést,nálam a két TitanXnél így vált be az egyik majd 80%os a másik csak valami 70 alatti alapon 1316MHzre boostolnak SLIben,mig single 1356MHzre .Nem is nagyon szoktam húzni őket mert minek,ahova kevés oda húzva is az lesz,épp a minap próbáltam a Witcher3at,(5Kban maxon 45-60fps)és mit ne mondjak még ilyen melegnek sosem láttam öket,58Cfokig ment fel a felsö,és a TDP felment 117%-ig ami 400W feletti fogyasztást jelent (modolt hydrocooper bios van fenn,meg az evga aio hütése),csodálkoztam is,hogy nem feküdt le a HX850em amikor egy 4,8GHzre húzott I7 4930K van mellettük.(Hét éves a táp hihetetlen amit bír,és bírt eddig pedig cwt beles,most nézegetem az utódját egy ax1200i-t)

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák