Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pidzse4

    aktív tag

    válasz davidsone #35148 üzenetére

    Ezt én is tudom de a nagy kérdésem még mindig az hogy d12 ben WDDM 2.0 kihasználható lesz akkor is ugyan igy szüksége lesz a játéknak a memoria igényre vagy akkor már másképpen fogja tárazni a különböző beállitásokat és akkor a 4192 alatt marad a memoria igény vagy sem? Bár lehet ezt még nem tudja senki.
    Tudom olyan kérdéseket teszek fel amin sokan el sem gondolkoznak na de én a közeljövőben kártyát akarok venni és nem mindegy hogy kidobok az ablakon 150 ezret vagy sem. Mindenféleképpen jó döntést akarok hozni a jövőre nézve , hát ezért ásom bele magamat ennyire a témába. Vagy 390 vagy 980 ez a kettő ami érdekel és nem mindegy mennyi az áruk de gondolom ezzel ti is igy vagytok. Könnyebb lenne a döntés ha lenne olyan 150 ezer ft körüli értékben nvidia 8 gb vrammal szerelve. Tudom a 980 ti az 6 gb de az méreg drága . Igy az nem opcio. Sajnos rákényszerül az ember arra hogy a pirosat vegye mikor a zöldet szokta meg és szereti nincs választási lehetőség . Szomoru . Amugy tudja valaki hogy a zöld miért nem hozott ki olcsobb 8 gb vgat ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák