Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    Úgy rémlik talán itt olvastam már hasonló jelenségről, mint amit magam is tapasztalok. A 950-em ugyan nem cicereg, de valami nem stimmel. Egész pontosan a hangrendszerem cicereg mióta ez a kártyám van. Tehát a mélynyomón kívül minden hangszóróban van egy sistergő/cicergő zajosodás, ami függ attól, hogy épp mi van a monitoron, azaz mit "mutat" épp a videókártya. Főleg a sok fehéret tartalmazó weblapoknál, de akár az egér mozgásának megfelelően, vagy csupán a kis tekerő mutató (anno homokóra volt még a win őskorában). Mikor minden tálcán van és kikapcsol a monitor, abban az esetben egy állandó statikus zörej hallatszik. Maga a hangcucc az alaplapi integrált hangkártyára van kötve. Érdekes, hogy a hangerősség szabályzástól függetlenül, egyazon erővel szól ez a zörej. Mit lehetne tenni a vidkari eladásán kívül? Vagy mi más okozhatja ezt? (Szerintem biztos a 950, mert csakis azóta hallatszik ez.) Eleinte úgy voltam vele, hogy nem vészes, meg játék mellett nem lehet kihallani. Csakhogy mára idegesítővé vált, főleg hogy keveset megy a játék, sokat a néma szoftverek, és zenét se jó hallgatni folyamatosan.

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák