Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz VTom #98843 üzenetére

    Milyen téren magasabbak, grafikailag, tartalmilag, netán játékmenetileg? Mert minőségileg biztos nem, és pont ezért van ennyi szemét játék az utóbbi generációban, a szemetet értsd minden területre amit felsoroltam az előbb, nekem ennyi jön le abból, hogy mindenki ezt a szaros hobbit választja. Komolyan mondom neked, ahogy haladunk előre a generációkban, egyre jobban taszít a gaming, mert a sok ember miatt, mindenki hülyének van nézve minden téren. Én régen, tényleg nagyon rég volt ez, de már akkor is megválogattam a játékokat, amikkel játszom, így történhetett meg, hogy az AC akkor se, és most se érdekel, mert nem egy extra, de rengeteg mindent írhatnék, viszont voltak más játékok, most meg még azt az egyet se kapom meg (nem mást, csak ezt az egyet), amivel elvonulhatnék a világtól, és maradéktalanul élvezhetném mindenki nélkül, talán majd dec. 10-én, de inkább jövőre, addig is szerencsére, a fos ömlik tovább játékok formájában a sok embernek, nem ezért tetszett meg nekem anno a gaming.

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • válasz VTom #98843 üzenetére

    Én ebben nem hiszek, hogy könnyebb lesz. És valószínűleg olcsóbb se... hacsak nem megy az egész ipar keleteurópába vagy méginkább ázsiába kiszervezni az egészet. :)

    A másik amit én látok, hogy nagyon durva kreatív problémák vannak. Annyira kevés az új ötlet... és valószínű a másik oldalon az ezzel járó kockázatvállalás is.

    Pl az a szerencsételenkedés amit az EA művelt a SW jogokkal erre egy igencsak jó példa. Ennyi törölt játékról talán még sose hallottam egy téma kapcsán. Valószínűleg kreatív oldalon is meg pénzügyi kockázatvállalás oldalon is akkora probléma és parázás van, hogy alig készül el valami jó.
    Pedig azért ha valamiből, akkor a SW univerzumból nem kevés dolgot ki lehetne hozni.

    És még megannyi ilyen téma/franchise/már akár létező, vagy elindított világ van.

    Nekem úgy tűnik nagyon nem látni az előre utat ezekben most iparági szinten. Csak a copy paste megy... meg egy két sikeres fehér holló nagyágyú és ennyi.

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák