Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz hszilard666 #3761 üzenetére

    Ha nem érdekel a véleményem vagy önmagam megvédése akkor minek kezdtél el írogatni? Ha egyszer már bele kezdtél a táncba akkor ne szálljál ki a refrénnél hanem told végig.
    Győzzél meg arról, hogy miért rossz nekem, hogy random noname account-ok utálnak egy Tirexi nevű account-ot. :U
    Mert ugye én nem keverem az internetet a valósággal. Ha pedig abba a tudatban voltál, hogy Tiri a valóságban is ilyen akkor tévedsz nagyon is.
    Nem egy munkatársamnak raktam már össze komplett PC-t ha megkért rá. De ez csak egy példa a sok közül.

    (#3764) miklosss2012:
    Na de én komolyan kérdeztem, hogy mire gondolsz nem poénból. :)

    1) Lenne teszt videó elég sok cuccról csak egy baj van ezzel. Én nem támogatásból kapom ezeket a cuccokat hanem saját pénzből veszem. Így más lesz az ember hozzá állása.
    Ha olyan lennék mint a nagy külföldi YouTube-os tesztelők akkor más lenne és kidolgozottabb lenne egy egy ilyen Unboxing.

    2) A káromkodás az előadás része. A mostani embereket kell megcélozni vele. Van látszata? Igen van mert napi szinten elég sok Magyar feliratkozó jön. Ha nem tetszene az embereknek a dolog akkor nyilván a számok nem ezt mutatnák.
    Sokan jobban szeretik a káromkodós videókat mint az unalmas semmitmondó videókat. Ezt tapasztalatból mondom.
    Igen tudom, hogy elég siralmas ez de ha egyszer ez kell a népnek.
    Na meg én mindig azt mondtam, ha nem tetszik a csatornám akkor nem kell nézni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák