Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz akoska07 #82439 üzenetére

    Nem akartam belegázolni a lelkedbe, nyugalom.:) [link]

    Tönkre is fog menni a bolygó, egyáltalán nem látom én pozitívan a jövőt. Nem azért, mert te éjjel nappal ok nélkül járatod a géped, félre ne érts. Mondom a te dolgaid, te pénzed, te energiafogyasztásod, azt csinálsz amit akarsz. Amit te csinálsz az csepp a tengerben, szó szerint, én csak a felfogást nem értem, de mindegy. Persze hogy mindenki leszarja.:) Ez mind elkerülhető volna, ha az ember nem volna olyan, amilyen. Én úgy gondolom lesz itt még nagy háború a Földön, ami az ivóvízért fog kitörni, lesz itt még gond abból, hogy 2050-re 10 milliárd lakosságot jósolnak. Mivel nincs lakható másik bolygó(vagy hold) a Naprendszerben, elhagyni meg nem tudjuk, nekem meggyőződésem, hogy rá is fog erre baszni az emberiség 50/100 év múlva. Arról nem is beszélve, hogy sok állat fog még eltűnni a természetes élőhelyéről.

    Nekem meg kell élnem valamiből, ahogy neked is, te is vezetsz szóval bagoly mondja... ;]
    Az ózon amúgy helyreállíthatónak tűnik a legújabb tanulmányok szerint, itt inkább az a baj, hogy az emberiség idővel belefullad a saját szemetébe, 10 milliárd embert meg nem bír el a bolygó, bár azt mondják baromfi és vörös hús helyett jönnek az ízeltlábúak, mert sokkal könnyebb szaporítani.:) Majd az unokáink eszik azt.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák