Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maszki

    tag

    válasz Asbee #15657 üzenetére

    Nekem volt szerencsém elég sokat beszélgetni vele. Számtalanszor viselkedett inkorrekten, és még sorolhatnánk, de mindig lenyeltük a [moderálva]. A Ts-ről már mindenkivel összeveszett aztán egy kis idő elteltével, gondolom amikor egy ember sem maradt aki szóba állt volna vele, vissza jött, mintha semmi nem történt volna. Lényeg a lényeg egy gerinctelen, megalomán, gyerekes, költekezési mániás, [moderálva], aki előszeretettel mosolyog a képedbe, aztán qurva anyázik a hátad mögött. Ezzel mindent elmondtam róla.

    Csak még érdekesség képen egy nemrég történt eset, többen is alátámaszthatják:

    Beszédtéma volt, hogy miért utálhatják ennyien a Tirexit, ő is ott volt, teljesen értelmes keretek között beszélgettünk. Én kulturáltan előadtam a véleményemet, megkérdeztem, hogy nem haragszik e meg, azt mondta dehogy, mondjam nyugodtan. Megbeszéltük, elfogadta, mindenki "bólogatott". Utána még beszélgettünk, röhögtünk stb. Másnak pedig, minden előzmény nélkül, kommentben elküld a p*be, a tegnapi miatt. A többiek is csak néztek, hogy ez most wat? tipikus, nekem itt lett belőle elegem...

    [ Módosította: radi8tor ]

    ◄ Maszki ►

Új hozzászólás Aktív témák