Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz VTom #17538 üzenetére

    Ez az élsimítás dolog megint csak játékfüggő. GTA V-ben pl. egyik sem ad olyan eredményt, amely minden tekintetben kielégítő lenne. 1440p-ben DSR-el egyébként az a baj, hogy nem látom azt, hogy komolyabbat dobna látvány tekintetében, ezért sem használom. FXAA valamelyest elmossa az éleket, mint, ahogy azt teszi a legtöbb játékban, ez sem annyira megfelelő. 1080p, 8xMSAA-val tapasztalataim szerint jobb eredményt lehet elérni, mint az előbbi DSR opcióval. Egyébként Grass Quality-t Very High-ra levéve számomra így is teljesen megfelelő a sebesség.
    (Nemrég néztem pl. a Half-Life 2-öt, amelynél ugyancsak jobb eredményt értem el 1080p, 8xMSAA-val, mint 2160p DSR-el.)

    Csak a Division-ben vetted észre, hogy az i5 visszafogja a gépedet vagy más játékban is? Én amúgy nem panaszkodom, GTA V-öt leszámítva nincs problémám így a sebességgel, de még ennél a játéknál is erősen idézőjeles a probléma szó. A többi játéknál pedig V-Sync 60 FPS-el sokkal inkább a GPU a limitáló tényező olyan beállításokkal, amellyel én játszom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák