Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz GeneraL_XTX #1645 üzenetére

    Én is egy-két hétre tippelek, de még a 3 hetet is valószínűnek tartom. Ennek ellenére kicsit csodálkozom azon, hogy már ennyi infó és tease jött idáig a custom kártyákról, ennek fényében viszont az is elképzelhető, hogy korábban jönnek. Igazából semmit nem lehet biztosan tudni.

    A másik dolog amire gondoltam (ne kövezzetek meg, csak ötlet szintjén): nvidia nem irathat alá olyat a gyártóval, hogy mondjuk az FE kiadása utána két héten belül nem forgalmazhatnak custom kártyákat? Csak mert szerintem is kevesen vennének akkor FE-t. Bár biztosan van, aki azt gondolja, hogy az FE-n jobb minőségű a chip vagy a vapor chamber kell neki vagy egyszerűen még jobban is tetszik neki, mint más custom kártya. Tehát biztosan kevesebb fogynak akkor is ha egyszerre jönne a custommal, de nem nulla darab mert tuti van, akiknek az FE a bejövős valamilyen szempont miatt.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák