Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    válasz hszilard666 #686 üzenetére

    Szeva! :) Kiváló kártya, ezt nem vitatom én sem, valóban letett valamit az asztalra végre az Nvidia , ekkora perfomance boost még nem volt talán soha, reméljük maradni fog a tendencia és olcsóbb és jobb hardverekkel fognak minket elárasztani ,de minimum ugyanolyan áron sokkal erősebbek! :))

    Dare2Live : mint írtam is, a fanatikusoknak kötelező darab! :P

    A másik dolog ,h magas felbontásban vártak nagyobb különbséget, egyesek számára talán ez add okot némi csalódásra ,de nekem nincs gondolom a karival, sőt... ;] Ellenben hallom az emberek véleményét és ilyen áron azért nem egyértelmű a dolog mindenkinek! :U

    Ha már 70.000 körül lesz 970es , ő pedig 270.000 + körül, nos így már talán tudod miről van szó. :U
    Az emberek többsége még mindig jelenleg max full-hd felbontást használ, ez is tény!

    Az árával kapcsolatosan, remélhetőleg csak a legelején lesz ilyen elképesztő szabad rablás és hamar mérséklődni fog ,ahogy egyre több helyen lesz kapható (én meg majd megpróbálom leszorítani az árakat, szorítsatok! :DDD :DDD :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák