Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fagy53

    nagyúr

    Üdv!
    Nem egy pörgős topik az biztos, de ez lehet jó is! :D
    VGA váltáson töröm a fejem a 750Ti átmegy másik gépbe /1280x1024/ ott szárnyalni fog felváltva a GTX 460-at, nekem meg FHD-re kellene egy hasonlóan kiváló kártya mint a jelenlegi.
    Kocajátékos lévén nem az új címek izgatnak, autós játékok a kedvenceim, de ezek is már a megjelenítés terén eléggé felnőttek a mai FPS játékok szintjére, a Battlefield1 meg a VGA után befut hamarosan...
    Alaposan körülnéztem már és az 1050 vs. 1050Ti maradt mint eldöntendő kérdés több okból is.
    Egyik: 2GB vs 4GB már most is használom a teljes vmemóriát, de élsimítás nélkül ezen a felbontáson simán elvagyok és ez a funkció különösen érzékeny a memória terület nagyságára. A következő DX12-es játékokra a 2GB végképp kevés lesz AA nélkül is, persze ez még arrébb van és lehet, hogy arra már ez a GP107 GPU sem lesz elég...
    A másik probléma, ami ezzel összefügg, hogy vagy veszek egy jól felszerelt, hőcsöves kétventis, tápcsatis, félpasszív 1050-et, vagy egy sima alubordás állandóan forgó egyventis, tápcsati nélküli 1050Ti-t.
    Semmiképpen nem adok 40-50k-nál többet, mert nem ér meg ennél többet a csere, mivel a 750Ti-t nem adom el.
    Kiváncsi vagyok a topiklakók véleményére, hiszen ti ismeritek ezt a VGA-t.

Új hozzászólás Aktív témák