Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BadGe

    aktív tag

    válasz BadGe #7 üzenetére

    közben leírom a megoldást, hátha segít másnak:

    a partíciót illetve a partíciókat tartalmazó disk-et át kellett konveertálni ún. Dynamic disk-é. nem tudom pontosan mit jelent, mindenesetre alapnól ún Basic disk-et használ az XP. szóval ezután látta.

    viszont: mentés közben, vagy úgy általában, mikor a ghost 9 valamely agent-je bent volt a memóriában, teleszemetelte a partíciót, ezért újraindulás után az XP rögtön egy checkdisk-el indított, pont úgy mintha mondjuk áramszünet miatt lehalna a gép. A legdurvább az volt, hogy egy mentés után azt mondta a D drive--omra, hogy ''Corrup'' és hogy nem hozzáférhető. Szerencsére újraindulás után ment ismét, de amúgy a host elmehet a sunyiba.

    én már leszedtem, kíváncsi vagyok hogy a pénzvisszafizetési gari érvényes-e.....

    ge.

  • badamoa

    tag

    válasz BadGe #8 üzenetére

    Eszedbe ne jusson átkonvertálni az alapvető particiót dinamikussá. Mert akkor lesz csak nagy kavar..... Használj Karakteres feluletű Ghost-ot, pl. win98 bootlemezzel. Biztos adtak ehez valamit mert az eddig kiadott ghost valamennyi verziója tudott boot lemezt késziteni (PC DOS-t) és azzal minden simán megy. Egy próbát megér..

    Nincs más hátra - mint előre

Aktív témák