Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • McJames

    senior tag

    Motorola d160 (azt hiszem...), Nokia 3110, 6110, 6150, 6210. Ezek mellett próbaképpen használgattam mást is. Feleségem pl. a Panasonicra ''esküszik''.
    A 3xxx-es sorozatból köszönöm nem kérek, azok mind divat-telefonok.
    Nekem összességében az alábbi kifogásaim voltak a Nokiákkal:
    3110: metál-fémhibrid akku, relativ ''rövid'' készenléti idő
    6110: relative kis memória-kapacitás, kijelző meglazulhat, egy normás, a kiálló antenna miatt egy csomó dologba beleakadt, de az esést is jól bírta
    6150: relative kis memória-kapacitás, kijelző meglazulhat, nagy és nehézkes, csak külön akkuval vibrás, antenna ''dettó''...
    6210: egyelőre nincs vele bajom, kb. hetente kell töltenem - azért a 6310-es készenléti idejét irigylem :) -,

    Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

  • McJames

    senior tag

    válasz McPie #20 üzenetére

    Szerinted egy 6210-es 30-ért egy éve - használtan persze - sok volt? És mindazt tudja amit akarok: nem túl kicsi, nem túl nehéz, kb. egy hétig nem kell töltésre gondolnom, óóóriási telefonkönyv :), egy névhez több bejegyzés, csoportok, csoport-beállítások (pl. ha bekapcsolom, akkor nem mindenkinek, csak pl. a családomnak vagyok elérhető, mindenki más -->azonnal hangposta.), ébresztés, naptár, névnapok, születésnapok, stb., ha minden kötél szakad WAP, Infra, ha kell van Bluetooth-os aksi, kompatibilis a régi telefonjaim tartozékaival, stb. stb. Nekem több - egyelőre biztosan - nem kell.

    Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

Aktív témák