Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • McPie

    tag

    Nekem soha nem volt még Nokia telefonom (mindig túl drágának találtam őket a tudásukhoz képest), de öcsém, atyám, sógornőm, stb. nagy Nokia fanok. 6110-esek 3-5 javítás (2 telefon) (felejtés, térerővesztés, stb.), 6210 2-3 javítás (1 telefon) több szoftverfrissítés, végül csere 6310-re. 6310 1 csere, (3 javítás után), a másik még megvan, de többszöri felejtés, hálózatvesztés (jelzés nélkül!!) előfordult. A felhasználók SOKAT telefonálnak, nem kártyás előfizetők, napi 24 órát használNÁK a telefonjukat. A készenléti idővel nincsenek megelégedve. Ja, az egyik 6310-es a többszöri szívás miatt (bizalomvesztés) garanciálisan becserélődött egy 6510-re. Az azóta 2x volt szervízben. MINDEN telefon vadiújonnan, szolgáltatótól lett vásárolva. Gyakorlatilag 3-4 hetente valamelyiket szervízbe kell vinni. NEKEM semmi bajom a Nokiaákkal. :) Mert nincs.

    A sagittis Hungarorum libera nos Domine

  • McPie

    tag

    Az én történetem is hiteles, tényleg ennyi vacak van/volt a Nokiák között.

    Marketing-termék. Nekem semmi bajom velük, vennék is (a hibák ellenére), de túl drágák. Miért marketing termék? Egy példa: 3410-es sok embernek tetszik, a 3510-es kevesebbnek. Sokan azért vesznek 3410-est, mert ronda a 3510-es. A 3510-es tulajok meg azért veszik a típust, mert ''sokat'' tud. Aztán mindkét új telefon tulajdonosa 1 évig epekedik egy nagyobb tudású/szebb telefonért, amit azonnal meg is vesz. Mihelyt a Nokia kijön a 3xxx legújabb változatával...
    Mellesleg egyik Nokia se támogatja pl. az EMS-t, amivel majdnem minden újabb Motorola/Siemens/SonyEricsson/Alcatel telefonra lehetne képeket/animációkat/dallamot küldeni, illetve formázott (félkövér, kis-nagybetű, jobbra zárt, stb.) SMS-t . Nem marad a saját szabvány logó/képüzenet szabványánál. A hülye oplogó-letöltő oldalak meg CSAK Nokiára letölthető változatban léteznek, mert nem is sejtik, hogy ennél többet is lehet egy SMS-ért küldeni. Ezért azt szoktam mondani, JELENLEG csak az vegyen Nokiát, akinek önálló keresete van. A diákoknak nem ajánlom, hogy vegyenek a szüleik, mert jó eséllyel a beszélgetésre szánt pénz nagy részét hülye oplogók letöltésére fogják költeni. :)

    A sagittis Hungarorum libera nos Domine

Aktív témák