Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Tom5 #9370 üzenetére

    6 évbe kimászni a barátságból? Öcsém, menj el pszichológushoz, ha meg nem sértelek. De tényleg. Van itt a topikban egy tündéri :)
    A csajozás témára: azért látják benned a jófej barátot, mert jófej barátként viselkedsz velük. Nézd meg azt az egy nőt, aki szerelmes volt beléd. Nem kellett neked. Nem látod az összefüggést? Nyilván vele tök más voltál, felteszem nem akartál folyton a kedvében járni, hanyagoltad, még ha ezeket talán észre sem vetted.
    Nem számít a külsőség a csajoknak, nem kell drága cucc. Legyél ápolt és igényes. Ennyi. Persze nyilván a sok pénz is egy faktor, de csak egy a sok közül.
    És igen, parasztnak kell lenni. A nőnkek a zabolázatlan, erős, önálló, határozott pasi tetszik eleinte. Ők akarják megszelidíteni, nem vágynak konyhakész hapira. Ez van.
    Ezt a 6 éves dolgot meg gondold át kicsit. Ha nem kívánod senkinek, magadat miért szadiztad ennyi ideig? Hmm?
    Ja és kötelező olvasmány (szerintem): Mystery Method - The Venusian Artists Handbook (nem követni, csak megérteni).

    Ja és mégvalami: "Nemvagyok szépfiú,tisztában vagyok a hátrányaimmal" - Na már most a csajozás terén általam legnagyobbra tartott egyén alacsony és nem éppen egy szépség. Mégis olyan nők küzdenek a kegyeiért, hogy eldobom a hajam. Szóval hagyjuk ezt a korlátosság dolgot, kicsit kezdd el átértékelni magadban a helyzetet: nincsenek rossz körülmények, csak gyenge akarat (hú ez milyen fennkölt lett, holnap kőbe vésetem).

    Na jóccakát :)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • orbano

    félisten

    válasz Tom5 #9374 üzenetére

    Pedig jól járnál ha menne angolul. Annyira nem vészes szerintem. Bár tény, hogy elég vad a szókincse egy átlag nyelvtudáshoz képest :)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • PMT

    csendes tag

    válasz Tom5 #19698 üzenetére

    Szerintem ez azért közel sem egy járható / elfogadható út mindenki számára, ill. inkább úgy írom, hogy sokak számára nem az.

    Az amt írsz, lehet hogy közel sem egy tudatos magatartás, ami te jól kitaláltál magadnak, hamem inkább egy "belefáradás", reményvesztettség eredménye.

    Ezen kívül simán el tudom képzelni, hogy nagy adag racionalizálás is van benne, amivel meg próbálod magyarázni, hogy ez az egész kérdés "mennyit nem ér" és hogy a végén mekkora nyertes vagy ezzel, mert nem emészted magad.

    Ez működhet, de nem mindenki tudja ezt elviselni, vagy elfogadni, vagy elérni.

    Sőt lehet, hogy nem is akarja elérni ezt, amiért egy pillanatig nem lehet sztem hibázatatni senkit, hiszen a párkeresés, társtalálás egyfajta "univerzális" boldogságforrás ill. "hiánypótlás" (ezt úgy értem, hogy pl. egy ember számára akinek mindene megvan, mégsem boldog igazán, vmi űrt, hiányt érez, ez lehet a megoldás, ill. egy ember számára akinek "semmilye" sincsen, "csak" egy társa akivel boldog, akár nem is vágyik emiatt semmi másra).

  • The DJ

    addikt

    válasz Tom5 #25046 üzenetére

    Lassan el kéne kezdenünk belátni nekünk jófiúknak, hogy más idők járnak, ma már nem egy szál virággal a kezünkben kell udvarolni menni úgy, hogy a szülőktől kell elkérni először az egy szem lánykát. Nem. Ma már azt a világot éljük, hogy aki teljesen kiadja magát, kedves, odaadó és ragaszkodó, arra nincs szükség. A nők arra vágynak, hogy NŐK lehessenek egy igazi férfi mellett, aki ha kell megvédi őket, ott van mellettük, de nem válik maga is nővé. Az érzelgősség nem trendi. Azaz inkább úgy mondom, hogy nem sokáig. Kezdetben csábító lehet a sok alfa hím után. Hízelgő a nőre nézve, ha valaki végre nem ugyanúgy közelít és odaadóan kedves. De egy idő után ez már nem lesz elég.

    Miért van baj, azzal a férfival és miért nem őt választják végül? Mert elfelejti, hogy nem elég megmutatni az érzékeny oldalát és mindig csak a nő kegyeit keresni. Néha a másik eszébe is kell juttatnia, hogy ő bizony mindezek ellenére valódi férfi. Nem feltétlenül kell bunkónak lenni és őstulok módjára viselkedni. Ezer módja van, hogy a kedvesség és a törődés mellett valaki mégis izgalmas és férfias tudjon maradni egy nő szemében.

    Ha pedig netalántán valaki rájön erre az ultimate megoldásra a kérdést illetően, akkor ne habozzon felkeresni engem, mert csak az elméleti síkben vagyok ennyire profi. Köszönöm, leültem :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    válasz Tom5 #25048 üzenetére

    "Welcome to the club" ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • Pörp

    senior tag

    válasz Tom5 #25048 üzenetére

    Szerintem nem az a lényeg, hogy bunkónak kell lenni meg őstuloknak, az a másik véglet. A jófiús, kimutatós technika azért bajos, mert egy idő után a nincs benne semmi érdekes a nő számára. Azt érzi az első perctől fogva, hogy ezt a pasast is megvettem kilóra, nekem már tenni se kell semmit, csak léteznem. Innentől meg egyenes az út afelé, hogy a nő akarata teljesüljön mindíg, és 100%-ban ő irányítsa a dolgokat.

    A bunkó, őstulkok meg pont nem ilyenek, azok mernek ellentmondani, mernek akár negatív véleményt kimondani. Nem azt érzi mellettük a nő hogy a ff a lábuk előtt hever, és ők azt tesznek vele amit akarnak.

  • orbano

    félisten

    válasz Tom5 #25046 üzenetére

    mi köze annak, hogy jófiú vagy ahhoz, hogy túlzottan rámozdulsz egy lányra és azt hiszed, le kell kenyerezned ahhoz, hogy megszeressen? a kedvesség és figyelmesség is rohadt imponáló, ha nem párosul túlzott érdeklődéssel, ha csak úgyk edves vagy, és nem azért vagy kedves, hogy megszerezd a nőt. a g*ci sem azért vonzó, mert bunkó, hanem azért, mert emellett nem teper a nőért, mint nőt tkp. le is szarja...

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák