Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ijk #48447 üzenetére

    Persze nem feltétlenül csak és kizárólag átvágás van, de amikor egy kellemesen, abszolút problémák nélküli együtt töltött idő volt, és utána totál az ellentétjére változott ok nélkül a csaj, az egy 3. ember jelenléte szokott lenni. Én 1x megcsaltam egy nőmet, és úgy volt hogy dobom azért a másikért és én is bunkó voltam a nőmmel, meg hideg, meg lerázós.
    Aztán később velem is eljátszották ezt, és kiderült hogy ott is képbe jött valaki.

    Meg ugyebár a legutóbbi esetem is ez volt, amikor még privátot is írtam neked még anno úgy ki voltam készülve, és a végén kiderült hogy valóban azzal jött össze az ex akire gyanakodtam. Azt nem tudom hogy megcsalt e, ez már sosem derül ki és nem is érdekel, de ott is az volt a lényeg hogy nem akar találkozni, egyedül akar lenni stb.
    Ha családi problémák voltak, akkor mindenképp velem akarta megbeszélni, mondjuk akkor már együtt voltunk egy ideje.

    Azt tapasztaltam hogy akkor küldi el a rákba ok nélkül a baránő a barátját, amikor nagy valószínűséggel nemcsak hogy van, de pótolja is valaki más. Persze ez se 100, de azt is tudjuk hogy a lányok/nők nem mindig mondják meg az igazat. Finoman szólva.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák