Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz #56474624 #41858 üzenetére

    Mondom én, hogy az elit iskolában csak elbutulsz, már a memóriád sem a régi.. :(
    A terelgetésről meg talán olvasgass vissza kicsit, hogy miről is írtam én neked eddig.

    (#41859) Ba cy lus
    Ja és amennyiben hülyeség számodra, hogy két randi nem elég eldönteni, hogy tartósabb kapcsolatot is el tudnék-e képzelni az illető csajjalJa és amennyiben hülyeség számodra,

    Ahhoz elég lehet, hogy eldöntsd, kivel nem akarsz együtt lenni, de ahhoz, hogy kivel tudnál hosszútávon jó kapcsolatban együtt lenni, ahhoz nem. Majd ha egyszer legalább 1-2 héten át együtt fogsz lakni egy barátnőddel, akkor rá fogsz jönni, hogy rengeteg apróság van, ami randin nem derül ki, de még akkor se, ha éveken át együtt vagytok, de külön éltek. Nem látod, hogy mennyire tiszta, rendszerető, takarékos, pontos, milyen amikor felébred, meddig éjszakázik, mennyi ideig sminkel meg válogatja a ruháit, hogy főz (ha egyáltalán) stb... Az együttlét nem csak arról szól, hogy okosak vagytok és kielemzitek a kvantumfizika legújabb felismeréseit.
    Mellesleg a szex sem úgy működik, hogy ha nem jó, akkor majd betanítod. Vannak fizikai korlátok is, pl. lehet neked túl kicsi/nagy az ő méreteihez a farkad és máris kellemetlenebb lesz az egész együttlét (ismerek olyan csajt, aki kétszer is ment orvoshoz a túlméretes barátja miatt), az is lehet, hogy amire te vágysz, attól őt a hideg kirázza és fordítva. Ráadásul a félte őrzött vágyakat sem az első 1-2 randin osztja meg az ember a másikkal, hanem inkább 1-2 év után.

Aktív témák