Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Lirion #41862 üzenetére

    "Mellesleg a szex sem úgy működik, hogy ha nem jó, akkor majd betanítod. Vannak fizikai korlátok is, pl. lehet neked túl kicsi/nagy az ő méreteihez a farkad és máris kellemetlenebb lesz az egész együttlét (ismerek olyan csajt, aki kétszer is ment orvoshoz a túlméretes barátja miatt), az is lehet, hogy amire te vágysz, attól őt a hideg kirázza és fordítva"
    Úristen!:DDD:W

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Lirion #41862 üzenetére

    Ó, dehogynem volt terelgetés. Igen, most visszatértél szándékosan a kiinduló problémához, de közben bizony bőven el-elkalandoztál, és nem voltál rest hazugságokkal sem megfűszerezni. Tudnám, mi okod volt rá... :U Tényleg, mi is? ;]

    Amit meg a randiról írsz, arról már volt szó. Arról beszéltem, hogy hosszútávon el tudnám képzelni. Nem arról, hogy mindjárt megkérem a kezét, és biztos, hogy együtt maradunk. Semmi sem biztos. De ha nem is bízom, hiszek benne, akkor talán jobb? Nekem ugyan nem. :)

    A szexproblémánál valóban lehetnek gondok, de jobb meg sem próbálni megoldani (nem a méretproblémára gondolok, mert az nyilván nem igazán lehet)? Hozzáteszem megint, hogy azért ez nem egy teljesen külön dolog, ki mit, hogyan csinál az ágyban.

    (#41864) Vladi:

    Einstein biciklizett. Hányan bicikliztek/-nek még rajta kívül? Akkor már ő egy ugyanolyan pali, mint bárki? Ne már. :))

    Amúgy igazad van a vitával kapcsolatban, bár nem hiszem, hogy ez a legalja. Nem engem frusztrál rendszerint nyugalmi állapotban ("boldog békeidőkben") ő, hanem én őt. ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák