Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kokkantas

    aktív tag

    válasz Cs.Orsolya #19207 üzenetére

    Nem hiszem azt, hogy valaha is lesz egyenjogúság. :U

  • elmoraan (r)

    aktív tag

    válasz Cs.Orsolya #19207 üzenetére

    Most komolyan azt hiszed, hogy akár csak megközelítőleg is azonos univerzumból beszélgettek? Pl. "volt [olyan csaj], aki 3 óra után sem engedte, hogy megcsókoljam" <-> "egy pasi az első pár randi után azt várja tőlem, hogy ne csak barátkozni akarjak" :F
    Megjegyzendő, hogy egyre gyakrabban futok bele olyan esetekbe, amikor hosszas elemzés után derül csak ki, hogy a másik humanoid alkat is szénalapú létforma, mert először szilíciumra tippelek. :U (Ugyanúgy négyes kötés, meg minden, csak ugye Füstöss megmondta, hogy "ezért joggal feltételezhetjük, hogy a szilícium sávszerkezete a gyémántéhoz hasonló,a szigetelőkre jellemző sávszerkezet. Azt várhatjuk emiatt, hogy a szilícium is átlátszó. De nem. Szürkés, fémesen csillogó szine van. Sőt, az áramot is vezeti. Igaz, csak világosban; sötétben nem vezet. (Sötétben persze színe sincs.)" Nomost kitanult kollégáim szerint a szilícium alapú csajoknál ezért nem érdemes szex közben lekapcsolni a villanyt, mert akkor egyrészt nem működnek (mer' nem vezetik az áramot, az meg kell az ingerületátvitelhez), és ugye még színük se lesz (bár ez a szén alapúakkal is előfordul ld.: "sötétben minden tehén fekete" - én kérek elnézést :B )
    'Sides, klasszikus neveltetés, tisztességes játék, meg ilyenek? Valahol a sárkány-lovag-gardedám mondakör környékén halt ki a dolog, asszem. (A mellettem csendesen fosszilizálódó sárkányváz hevesen bólógat.)
    Ez az a világ, ahol Mystery "tudományos" alapon azzal indokolja a csajozás szükségességét, hogy a génjeidet szétszórd a világban, mert az a sikeresség feltétele. De megjegyzi, hogy használj óvszert. :U :P

    "Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

  • Lirion

    addikt

    válasz Cs.Orsolya #19207 üzenetére

    5 éve élek pesten albiban, mosok, főzök magamra és takarítani is szoktam. Azon kívül cseréltem már égőt a 2.5m magasan lévő lámpában, szereltem villanykábelt, lefolyócsövet, otthon a családi háznál szoktam füvet nyírni, sövényt vágni, ősszel a lehulló faleveleket összeszedni, elégetni, építettem medencét, bontottam le falat a házban stb.. A nyakamat rá, hogy ezek közül legalább egyre (de inkább többre) azt mondanád, hogy majd a párod/férjed megcsinálja és máris bukott az egyenjogúság. Érdekes módon a nők a nagy egyenjogúságnak a pozitív oldalát akarják elfogadni, a negatívumait nem, nagyon ritka ez alól a kivétel.

    "Más oldalról, ha egy pasi az első pár randi után azt várja tőlem, hogy ne csak barátkozni akarjak, az is egy "bunkó paraszt"."
    Ha nem akarsz semmit, akkor ne találkozgass a sráccal, mert csak átvágod és az érzéseivel játszol. Minek mennél el vele kettesben egy meghitt kávézóba tudván, hogy tetszel neki, ha te csak barátkozni akarsz? Persze ez fordítva is igaz.
    Amúgy meg nem ismerek olyan embert (legyen az fiú vagy lány), aki ne csókolózott volna a párjával az első vagy második találkozón..

    Az pedig más téma, hogy a szexet mennyire erőlteti vki. Lehet úgy is találkozgatni, hogy hetekig nem fekszenek le egymással a felek, ettől nem lesz mindjárt csak haveri kapcsolat közöttük, de ha a szexuális feszültség teljes mértékben hiányzik, akkor érdemes elgondolkodni, hogy van-e jövője a kapcsolatnak, vagy jobb véget vetni neki.

Aktív témák