Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz tildy #11740 üzenetére

    ez ink olyan női megoldás: "keseregj, netalán rajta töltsd ki azt, amit más okozott" bizti jóérzés rajtam elverni a port :S

    más: csak engem probálnak mindig 1böl kihasználni a nők v más is van igy ? vagy a stilusom miatt le7 ?

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz tildy #11740 üzenetére

    Hja, meg kiderül, hogy te vagy a hajszárítós gyilkos, és hogy reggelente legalább másfél órával korábban kell kelned, hogy bebootolj, mire ő felébred. S persze, az is kiderülhet, hogy ő éjfél után kezd el ugrálni, és AC DC-t hallgat, meg fél kettőkor ül le gitározni, és nyomja rá az erősítőt a cuccra. De az is csak úgy derül ki, hogy idegességében dobolni kezd, ha vele laksz. Meg szuperérzékeny, és ha álmos, nyűgös, akkor olyan a hallása, mint a denevérnek, és azt is hallja, ami nincs is ott, és akkor csak lábujjhegyen vehetsz levegőt is, és jobb ha megpróbálsz élettelennek mutatkozni, nehogy ezzel is idegesítsd. Meg az is kiderülhet, hogy egy csomó dologban nem az a szokása, ami neked. És ilyesmik derülhetnek ki, amik fűszerezik az egymáshoz alkalmazkodás unalmas perceit. :DDD

    edipqe: Én nem álmodtam vele. Az ő szellemteste mászkál be az én aurámba. Majd hívok egy ördögűzőt jól, és kikergetem. :DDD

    Frame: ink= inkább. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

  • Viszlát

    addikt

    válasz tildy #11740 üzenetére

    Nem véletlenül van sorrendje a dolgoknak. Megismersz valakit, randiztok, ez a fázis nagyon kezdeti, de ezután nem is házasodnék még össze vele. Aztán eljegyzitek egymást, mintegy kifejezve a szándékot, bevonjátok egymást a családi életbe, a baráti körbe, ahol rengeteg olyan helyzet adódik, amiből nagyon sok fontos dolog kiderül.

    Konkrét példával élve, hogyan viszonyul a családomhoz: én én vagyok és vagy elfogadtok úgy ahogy vagyok, vagy le vagytok tojva, mert a fiatok/lányotok úgyis engem fog választani, vaaagy, képes felfogni, hogy bizony az az ő családja is lesz, az életük részévé válik és ők is az övének, ezért hajlandó áldozatot hozni. Ebből kapásból kiderül, hogy az illető saját maga körül forog, vagy tudja mi az, hogy közösségben élni, adni-feladni, áldozatot hozni ésatöbbi.

    Ugyanez igaz a Te példádra is, a tervekre, mind-mind az alkalmazkodó képesség meglétéből vagy hiányából fakad, amihez megintcsak nem kell együttélni valakivel, hogy kiderüljön. És bizony vannak olyan dolgok, amit józanul kell megítélni és nemet kell mondani, akármennyire is szar az adott pillanat. Szép dolog a szerelem, de ha nemtörődöm hülyeséggel párosul, akkor hosszútávon csakis szívás van belőle...

    Egy szó mint száz, tartom az állításom, nem szükséges az együttélés a helyes döntés meghozatalához.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Aktív témák