Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz Majstor #9014 üzenetére

    Férfi és nő mentalitás is eleve ad egy különbséget. Az érzelmi felelősségvállalás, és a Róka-elv - minthogy "Egyszer és mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelidítettél" - a nőknek természetes, a férfiaknak tanulniuk kell. legtöbbször. Nagyon ritka esetben tapasztaltam azt, hogy ezt egy férfi is csípőből tudja...

    U.i.: Nem, még semmit. Nem akarok hülyeségeket írni, és ez egy nagyon átgondolandó réma. Addig ajánlom Neked Müller Péter Szeretetkönyv-ét!

    Frame: Én is álltam sokszor, sokféle oldalon. És nem az volt a jellemző, hogy a férfi mondja ki a viszlát-ot. Az esetek túlnyomó többségében nekem kellett, mert a másikban még annyi .... (kedv szerint behelyettesíthető) sem volt, hogy odaálljon elém, és azt mondja, ne haragudj, ennyi volt, és ezt és ezt érzem, ezt és ezt szeretném, és sajnálom. Ami méltó lett volna a kapcsolatunkhoz, önmagunkhoz, ahogyan jelen voltunk... Mindenki annyit és azt tegyen, amiről úgy véli, méltó hozzá. Ezt meg csak belül lehet megtalálni. tanácsok révén nem igazán... :(

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák