Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz frame>24 #6242 üzenetére

    Én. pl. metakommunikációból.
    Mosoly, ölelés , bújás, hangszín,mozdulat , ilyenek.

    Lassan már kezdem azt is észrevenni, mikor véletlen ideges, akkor én vagyok -e az oka, vagy csak épp én vagyok kéznél, akire rázúdíthatja a problémáit .

    Mostanában egyre jobban tudjuk tolerálni a másik heppjeit/hülyeségeit :U
    Múltkor voltunk kirándulni a Pilisben, és hát izé... Gondoltam nem a szokásos útvonalon megyünk, hanem megnézünk valami mást... A medve barlangot. Persze elvétettem az irányt, de kicsit akaratos módon még akkor is vezettem a cspaatot (túltengett bennem az energia:D:D) .Bár morc volt kissé, nem kaptam lebaszást, elismertem, hogy hibáztam, és hogy nagyon sajnálom a dolgot.

    fokukac:itt nem őszinteségről van szó, hanem gondolati játszmákról.
    Tudom. Én nem tolerálom túl jól az ilyesmit. Inkább mondja meg, hogy nem érdekli valami, de a csak úgy odavetett "jó ez" metódust nem csipázom.

    Nagyon sok dolog nincs kimondva így a nőkkel kapcsolatban. Mert nem illik, vagy nem szokás vagy nem tudom.

    Most olvasok egy könyvet -érdemes félretenni az előítéletet a szezővel kapcsolatban - a címe: A nő.
    Nemcsak nőknek szól, én legszívesebben odaadnám bármelyikőtök kezébe.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák