Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Brett001 #164 üzenetére

    Hú ezzel mennyit játszottam pár hónapja... elképesztő volt már akkor is (főleg a gépigénye maxon. R9 270-el és 4 magos AMD CPU-val 16 percig töltötte a bolygók domborzatát mire teljes részletességbe bejött. Remélem a hétfőn érkező GTX1060 már jobban bírja a mostani i5 mellett) de a linket videó alapján rengeteget fejlődött. A fekete lyukak akkor még nem voltak kidolgozva. Kis lencsetorzulás volt a helyükön és annyi.

    Erre az emberre kellene önteni 10-20 millió dollárt és adni mellé egy csapatot hogy alkossa meg a No Man's Sky 2-t ilyen látványvilággal, csak kicsit kisebb gépigény mellett... szerintem sokak álla landolna a földön és besöpörne pár ládányi díjat is abban az évben. Nem is beszélve a dollár hegyekről.

    A Space Engine-ben nekem az volt a kedvencem mikor el-warp-oltam az ismert univerzum szélére és a galaxisok úgy suhantak el mellettem mint a csillagok még a tejúton belül... elképesztő volt... belegondolni hogy az egyik pöttyön belüli trilliónyi aprócska kis pöttyöcske közül az egyik alig pislákoló kis fényfoltocska körül keringő csöppnyi porszem-töredéken éldegélünk és hogy ez egy akkora világ amit az emberek 90%-a sose fog bejárni teljes egészében... katartikus élmény :U

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák