Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Norb79 #35754 üzenetére

    Ezt nem értem. Hogy lehetséges, hogy nem buknak azon, ha az én általam megvett xy játék már a 10. embernél van? "A többedik vevők egyszerűen nem is lennének" - Ezt nagyon nem értem. Miért ne lennének? Ha nem lenne dobozos, de játszani akar az adott címmel, akkor megvenné digitálisan, különben nem tud vele játszani, hiszen sehol máshol nem elérhető a játék.
    A digitálist pontosan úgy lehetne eladni, mint ahogy bárki más eladja ebben a világban. Normál nyitó ár, majd lassú árcsökkenés, mely évekig tart egy bizonyos szintig. Pl. az AAA címek extrém ritkán kerülnek csak le a Sony-nál is alig pár dollár körülre. Van azért egy szint, ami alatt egyszerűen nem lehet megvenni, de ehhez évek kellenek és a játékosok zöme nagyon nem képes sok évet várni arra, hogy 10$ alá beessen vágyuk tárgya, ergo magasabb áron vásárolják a digitális példányt.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák