Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Sirandrish #13423 üzenetére

    Köszönjük, küldöm megérdemelt jutalmad (természetesen PS4 játék).

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • djozsi

    senior tag

    válasz Sirandrish #13423 üzenetére

    A fenti kirohanás tökéletesen mutatja, amiről már régebben is beszéltünk, simán érthető, hogy ezt a témát olvasva az embereknek erősen negatív véleménye alakul ki a gépről, mert teljesen aránytalanul reprezentálja az itt zajló beszélgetés azt, hogy milyen a gép valójában.

    Ez valahol tényleg következik abból, ami szintén elhangzott már, hogy az emberek nyilván inkább a panaszaikat szeretik megvitatni.

    Tényleg az kéne, amit írsz, hogy akik elégedettek a géppel, azok ezt minden másnap írják be, hogy ne az legyen, hogy nem lehet úgy belelapozni a topikba, hogy ne épp valaki panaszkodjon valamire. :)

    Minden esetre a fenti eset margójára, engem személy szerint roppant mód elszomorított annak a gondolata, hogy most valahol egy gyerkőc, aki szeretne egy Switchet részben azért nem fogja megkapni, mert itt ez a helyzet, azért remélem, hogy a kedves kommentelő átgondolja még ezt a dolgot, pláne a sok reakció hatására.

    Én még mindig azt mondom, amit korábban, ez egy használati eszköz, használódik, erre fel kell készülni. Az anyaghasználat olyan, amilyet ezen az áron megengedhettek maguknak, lehetett volna jobb, akkor drágább lett volna a gép, ezt a kompromisszumot hozták.Elbírna a rendszer egy drágáss "Pro" Switchet jobb anyagból, ezzel együtt is szerintem a célnak tökéletesen megfelel a jelenlegi konstrukció is.
    Ha egy picit mögélátunk a folyamatos panaszoknak, akkor rájövünk, hogy az egyetlen probléma, ami funkcionálisan is jelent valamit az a joycon meghibásodás, ami érintett innen pár embert, a többi mind arról szól, hogy az emberek nézegetik közelről az eszközt és észrevesznek rajta ezt-azt, amit ha nem nézegetnék fel se tűnne és totál semmi kihatása nincs az eszköz használatára.

    Egy szó, mint 100 én nagyon határozottan úgy gondolom, hogy amikor az ember mérlegel a gép vásárlásával kapcsolatban, akkor nem gondolnám, hogy akár érv, akár ellenérv oldalon lenne értelme megjeleníteni azt, hogy a géppel mennyi garanciális probléma van vagy milyen az anyaghasználata. Nyilván ezzel nem fog egyetérteni az, akinek gariztatnia kellett már a gépet, viszont ha megnézzük a "nagy egészet" semmilyen komoly, nagyra hízott ügy nem volt ezzel kapcsolatban, ez alapján nagyon úgy tűnik, hogy ebből a szempontból a gép amolyan átlagos használati eszköz benyomását kelti. Szerintem aki amúgy szeretné, de végül azért nem veszi meg, mert "sok rá a panasz" hibát követ el. De ez is csak egy vélemény a részemről.

Új hozzászólás Aktív témák