Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Peat;) #36783 üzenetére

    kb. 3 éve kezdtek rendesen portolni komolyabb pc-s portokat. feleségemnek pl. egy tök régi iphone 6s van, ami nem valami komoly összeg volt régen se top kategóriában és nagyon szépen mennek vele a dolgok. telefon meg ugye mindenkinek van, szerintem egy jó plusz dolog ez, de inkább tableten lehet élvezni ezeket. én örülök, hogy van egy ilyen opció, a kérdés nekem is, hogy hova fog tartani.
    manapság viszont már tényleg azt érzem, ahogy régen is írtam, hogy zavar a switch hardver, miközben mobilon baromi jól fut és élvezhető a COD és még sok hasonló. upgrade lesz, de remélem valami komoly, és akkor végre én is pörgetném a switch-et, mert őszintén azon vettem magam, hogy visszaszoktam a 3DS-re.
    zelda jó volt, de nekem odyssey adta, az igazi mariós érzést, zelda nem volt annyira zelda. egyelőre még mindig a majora's mask a kedvencem, de azt csak inkább később ajánlom, ha még nem toltad, mert azért egy nehezebb téma lehet elsőre.

    #36784 ldave : ezt toltam mobilon, szép meg minden, de valahogy hamar meguntam.

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák