Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz ImpersonatoR #7512 üzenetére

    Indulj ki abból, hogy ha rossz lenne, vagy csalódáskeltő lenne, már tele lenne vele itt a fórum :D

    Eddig nem érdekelt a MM Zelda, de olvastam a beszámolót az első három napról, és felkeltette az érdeklődésemet. Szerencsére ( vagy nem szerencsére) fehér piros 2DS-emet elég outdatednek érzem az új gépek árnyékában, így nem veszem elő, hogy lekössem magam 40-50 órára az új Zeldával, új gépre meg idén nem költök. (Ezt a gondolatmenetet nem kell, hogy mindenki értse :D )

  • SolymossyBal

    tag

    válasz ImpersonatoR #7512 üzenetére

    Sziasztok,
    sajnos betegségek és túlórák miatt nem volt időm bekapcsolni a gépet, így csak a beállítás alapján tudok véleményt formálni.
    Én a Monster Hunter pack-ot vettem (xl), amit nem bántam meg. Első körben a Gameshop 75 helyett 73-at kért és csomagolt mellé egy törzsvásárlói kártyát is (10%).
    A doboz kompakt, tetszetős.
    A gép maga kicsit furcsa nekem. Fényes, ezüst. De együtt tudok élni vele. Jobban tetszett mint a Zelda-s kiadás és jobban megérte, mint egy sima XL. (A mellé csomagolt játék nem feltétlenül dobozos számomra. A Zelda az. :) )
    A gép anyagminősége, minősége jobb mint a sima XL. A gombok kellemesek. A kártya helye nem biztos, hogy előnyére változott. A microSD kártya a fenéklemez alatt lakik.
    A fedél nem kattog. Az XL esetében mindig tartottam tőle, hogy letörik. most nincs ilyen érzésem. :)
    A szoftver gyors. Legalábbis én annak éreztem a menüben való navigálást az XL-hez képest.
    A system transfer megér egy misét. Kb mint amikor először partícionálsz. 2 óra volt, mire 2 játék, 1 demó és a beállítások átjöttek wifi-n.
    Elsőre ennyi. Ha lesz kis időm (végre), folytatom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák