Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scooter74

    őstag

    válasz randras_83 #9260 üzenetére

    Igen jó lett, még a gyári csatit sem kellett bántani, elég volt csak az ülés alatt a kábelköteget meg mozgatni!

    gzbotii: Jó kis kocsi a hibáit leszámítva, én szeretem. Azt el mondom mindenkinek, hogy csak fanatikus FIAT őrült vegyen Stilot.
    A Bosch túl feszülte az elektronikát benne és minden hülyeségre hajlamos hibakódot dobni.
    Az enyém 1.2-s benzines és pont az elektronika miatt 64Ah 640A-s akku kell bele, és azért mert a környékünkön van hideg tél Olaszba meg nincs.
    Olaszba elég az 50Ah 450A-s akku.
    De nekem ez nem gond, mert meg van a fiat hibakód olvasóm és így tudom orvosolni a problémát azonnal.
    Ha Stilot akarsz venni, akkor keress olyat ami közeli ismerősé és tudod az elő életét a kocsinak és nem lesz akkor vele gond.
    Illetve valami nagyon kevés kilóméterest.
    Fent tartási költségben jó középkategóriás autó. Ha olcsó fent tartási költséges kocsit keresel, akkor vegyél 2005 utáni Swiftet, megy mint a golyó semmi gond nincs vele, és vezérlést is csak akkor kell cserélni, ha megcsörren a lánc.
    El nyűhetetlen egy autó a Suzuki. :K

    forintuser: Ilyen melegbe egyszerre a fejednek menne ez az 50°-s pálinka, de úgy hogy iszod iszod mert itatja magát és a végén azt veszed észre, kidőltél vagy nem tudsz fel állni mert úgy meg lökött.
    Tapasztalatból mondom ezt neked, mert velem utóbbi történt. :D

    Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

Új hozzászólás Aktív témák