Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Bad Pritt #11126 üzenetére

    Meg lehet, hogy a színfalak mögött ugyanolyan az összes cég, igenis sokat számít, hogy kifelé mit lát/érzékel belőlük az ember. Én az MS-el mindig is kritikus voltam, az Xbox-nak pedig a haszonélvezője vagyok. De míg a Sony "kishal" a világ iparában, az MS a Google-el karöltve annyi számomra kedves projektet, márkát és szolgáltatást szántott már be, hogy össze sem tudom számolni. Míg a Sony nekem egyet jelent a PS-el, nincs nagyon más amit tőlük hosszan használnék/használtam volna. És ha csak a videójáték részre szűkítjük le az összehasonlítást akkor - és simán lehet, hogy én nem tudok róla - az Xbox-nál megint sokkal több érdekes projekt/cég/stúdió került a süllyesztőbe és ennek okán joggal tarthatunk atttól, hogy az ABK-n belüli kedvelt címek is veszélybe kerülnek. Míg a Sony esetében én azt tapasztalom, abszolút demagóg szinten, hogy ott dédelgetik a tartalmakat mint a hímes tojást és még ha stílusban nem is tetszik mindenkinek és vannak döccenések, mégis a rajongókat kiszolgálják. Xbox oldalon én speciel sosem rohantam az exkluzív tartalomért, mert mire beléptem, addigra a Halo már nem volt annyira kult és a többi saját tartalmuk is számomra végtelenül középszerűnek tűnt, kivéve egy-két üdítő és egy-két dühítő kivételtől.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák