Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibitabi

    tag

    válasz CoolMan #12590 üzenetére

    Azóta nem történt gép nem indulás ( ami végülis csak "hidegen" fordult elő ), igaz csak pár alkalommal volt bekapcsolva a hétvégén.
    - A tápom: A Open FSP250-60GTA. Komolyabbnak tűnik egy 300W-os Codegen-hez képest. Sajnos találtam rajta egy púpos elektrolit kondit. (Az alaplap rendben). A kábelkötegtől nem láttam az értékét, de van mellette 2db ua. magasabb 3300uF 10V-os, szóval az 1000 vagy 2200uF-os lehet. Majd kicserélem, elvégre hobbiszinten elektronikával szoktam foglalkozni.
    - Floppyról indult el a Memtest86+ v4.20. Az önmagában nem induló 512/400-as modult a társával együtt ellenőriztettem, ahogy használom a gépet. Teljesen hibamentes!!! :F
    - Nemrég hozzájutottam (Intel-es gépből) 2db 256/400-as modul kit-hez. Az egyikkel ki akartuk egészíteni egyik ismerősöm szintén INTEL-es gépét 768Mb RAM-ra, de nem működött stabilan, pár nap alatt 8-szor újraindult/lefagyott. Lefuttattam ezekkel is külön-külön a Memtest86 -ot és ezeknél sem írt semmiféle hibát.
    Most ezt a Kit-et raktam a gépembe a működő 512-esem mellé, így ismét 1Gb RAM-om van. Remélem az AMD-émbe jól "muzsikálnak" majd.
    Ha újra nem indul vagy bármi furcsaság történik jelentkezni fogok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák