Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    Hali,

    Eléggé tanácstalan vagyoka gépemmel kapcsolatban.
    Adott 1 p5b alaplap, E6300 benne (nem az alairasomban levo geprol van szo).
    4G ram + winyo + valami pci-os VGA, Spire 600W táp.
    Irodai gép. Mivel nagyon meleg volt a cpu alapbol, ezert gondoltam ujrapasztazom. Aztan lattam hogy a meleget inkabb a centi vastag por okozta. Mind1, ujrapasztaztam. Cpu nem volt kivéve a lapból. Összeraktam, bekapcs és semmi. Tápról tudni kell hogy, ha nincs bekapcsolva a gép akkor halkan cicereg. Na ezt most nem csinálja, ha rá van kötve az alaplapra. Ha lehuzom akkor cicereg és ha rövidre zárom a zöldet akkor el is indul.
    Gondoltam meghalt a táp. Rákötöttem egy másik gép tápját (450W spire). Abban van 1 led, ami bekapcs gomba felvillan majd elalszik. Gondoltuk alaplap. Mivel eléggé kellett a gép, vettünk egy másik p5b lapot. Itt jön a vicc, a reakció ugyanaz. Viszont ha a 450W tápot közöttem rá akkor elindult. Azaz csak félig meddig. Bios bejön, de néha néha elmegy a kép 1-2 mp-re. Ha kilápek a biosból ujra indulna a gép, de nemteszi. Tök sötét marad a kép. Nemtudom mi lehet a gond. De mégcsak 5letem sincs, hogy mivel van a gond. Valakinek esetleg 5lete ? Másik procit nemtudom merjek-e belerakni a gepbe, mert ha esetleg elszáll akkor az már sok pénz lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák