Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Supr@

    senior tag

    Sziasztok!

    Ketto jattekkal akadt problemam. A tunet: elinditom a Dirt Rally-t vagy a The Division 2-t, es allandoan lefagy a gep. Teljesen eltunik minden s kepernyorol es kapok egy full ures kepet, ami alltalaban valamilyen pasztel szinu ( zoldes, narancsos vagy kicsit rozsaszines) vagy feher. A hang nem akad be, a gep nem reagal semmire, csak a reset gomb megnyomasara indul ujra s gep. Valtozo, hogy milyen hamar csinalja, Dirt Rally-ban altalaban a versenyig se jutok el, a Divisonben pedig 2-10 perc kozott valtozo. Nincs kek halal, se beakado hang, hibauzenet, csak egy ures kep, es reset gomb. Friss windows 10 pro, legfrisebb driverek, dx, a gepen avg van, de se azzal, se nelkule nincs valtozas. Minden mas jatek tokeletesen fut, lefuttattam rajta egy ora Prime95-ot, felora Furmarkot, semmilyen hibat nem talaltam. A ramok varialasaval is probalkoztam, minden formaban. Barmilyen segitseget orommel veszek es kiprobalok. Ja es nincs huzva, illetve tulmelegedve sem, full viz van a procin+vgan, a viz nem megy 31 fok fole, cpu prime alatt 55, vga furmark alatt 50 korul.
    A gep:
    I7 4770k
    Asus z97 sabertooth mark s
    4x4gb corsair 1600
    Evga gtx670 2gb
    1.5tb seagate hdd
    650 cooler master tap
    Elore is koszonom a segitseget!

Új hozzászólás Aktív témák