Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    Sziasztok!

    Egy eleg fura problema kisert szombat ota.
    Szombaton altatasbol probaltam visszakapcsolni a gepet, majd elkezdett villogni a power gomb LED-je, illetve a tapegyseg ventillatora is hangosan dolgozott.

    Szetszedtem a gepet, nem lattam semmi furat, par inditas utan is ugyan ezt eljatszotta, majd 1 oraval kesobb random megprobaltam megint, es ment minden mint a meseben.

    Bekapcsolas utan megneztem, a CPU es alaplap homerseklete tokeletes, igazabol ugy ment a gep mintha semmi baja nem lett volna.

    Azonban azota egy parszor ismet eljatszotta ezt, es nem tudom, hogy melyik alkatreszre gyanakodjak. A PSU tenyleg ugy teker, mintha az elete mulna rajta, de amikor vegre beroffen a gep sokadik probalkozasra, semmi hangja sincs, halkan hut.

    Az alaplapon van egy "debug led" ami a CPU-nal vilagit. Nem tudom hogy azert-e, mert a boot folyamat a CPU checknel megall, vagy mert tenyleg azzal lehet a baj. De akkor a PSU miert uvolt?

    Erdekesseg meg, hogy sem a keyboard, sem az eger nem kap aramot, egyik sem vilagit, pedig bootolasnal kezdeniuk kene.

    A konfigom:
    i5-6500, FSP Hexa+ 500W PSU, GTX1070, 8GB Kingston HyperX RAM, MSi B150 Mortar lap.

    Az otleteket es valaszokat elore is koszonom szepen! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák