Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazsi

    tag

    válasz korcsi #16651 üzenetére

    Az inverter szoftverét párhavonta frissíti a huawei. Mivel folyamatosan a neten lóg, ezért jó volna ha az inverter megkapná rendszeresen ezeket a frissítéseket és nem rekedne a 2021 elejei szinten.
    Amúgy ha jól értem akkor a már bekonfigolt invertert adtad hozzá az installer acchoz és nem azzal commissioningelted az invertert, ugye? Így tudsz bármi érdekeset állítani? Vagy csak a termelési meg feszültség/áram adatokat látod vajon mint egy sima owner?
    Sajnos most egy 2 hétig nem fogok az inverter közelében járni és nem tudom kipróbálni.

  • bb71

    őstag

    válasz korcsi #16651 üzenetére

    Az installer fiókjához is egyen jelszó van! Ide nem tenném ki ... google a barát. Haábr nekem a céges emberke mondta, mivel helyettük nekem kellett bekapcsolni a cuccot...

    Firmware-t - regisztrálás után - a Huawei oldaláról magadnak le tudod tölteni és frissíteni. De 800e Ft-os cuccon - mint ahogy az autón - sem próbálom meg, ha baj van, mit csinálok? Egyébként letöltöttem az inverterhez, optikhoz és wifi stickhez is az új firmware-eket, de nem telepítem, szeretem a kihívást és nem követem az - if it ain't borke don't fix it - elvet, de azért ezt már én sem! Egyébként az optikra létezik egy új xxx.120-as verzió, letöltöttem, majd pár nappal később eldugott helyen találtam egy mondatot: bugos, ezért visszavontuk...
    Látva az eddigi Huawei szoftver minőségét, öngyilkosság lenne frissíteni.

    Egyébként be lehet kapcsolni a beállításokban az automatikus upgrade-et.

    *******
    #16674oak
    Már kérdeztem régebben, de nem reagáltál: van fogyasztásmérőd a rendszeren, mert a consumption értékeket csak akkor láthatja az ember?

Új hozzászólás Aktív témák