Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    Olvasgatom ezt a tűvédelmi kapcsoló problémakört (érint sajnos), és verem a fejem a falba. Egészen elképesztő... Látom jól kitárgyaltátok már, de mégis lenne nyitott kérdésem: mivel 5 méterre lehet maximum a napelemektől, ezért nálam a sajátosságok miatt kint kell hogy legyen a tetőn. Most komolyan kössek hozzá valami prémiumabb életbiztosítást, meg vegyek alpinista szerkót, hogy évente X-szer tudjam kapcsolni, mert egyébként rám gyútja a házat? Ez valami egészen rossz vicc...
    A telepítő azt mondja, hogy beteszi beltérre, ennyi még részéről belefér. Node úgy meg nem szabályos, mert bőven 5 méteren túl lenne. Nem mindegy akkor már hogy van vagy nincs? Nekem az az ötletem, hogy kifizetem, felrakja (szabályosan), lefotózzuk, ezzel az ő felelőssége tiszta, teljesítette amit a rendeletek előírnak. Tételezzük fel szigorúan elméleti síkon, hogy valaki az éj leple alatt felmászik a tetőre, leszereli, átköti, felteszi a jófogásra, majd megbánja a tettét, és a postaládámban hagyja az eladási ár összegét. Megüthetem valahogy a bokám, ha nem szereltetek vissza a tetőre egy tűzvédelmi kapcsolót a lopás után? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák