Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz gorbep #56934 üzenetére

    Szerk: Egyik ismerősömnek erre eldurrant az agya, és közvetlenül az MEKH-nál tépett nekik hibajegyet... :D

    Jól tette, ha úgy haladnak ott a dolgok, mint eddig, akkor már csak ezzel nyert vagy 10e Ft-ot kötbérként, mert ki fognak csúszni a határidőből :)

    De amúgy nem is értem, nekik jogászaik hegyei vannak erre. Én csak egy józan paraszti eszes hülyegyerek vagyok, de mesélje már el nekem valaki, hogy ebből hogy a bánatban jön ki az, hogy nem a bővítés utáni 10 évre van szaldója?

    A csatlakozási ponton a közcélú hálózatba villamos energiát betápláló háztartási méretű kiserőmű üzemeltetőjével mint felhasználóval jogviszonyban álló villamosenergia-kereskedő a háztartási méretű kiserőmű üzembe helyezésének időpontját – bővített háztartási méretű kiserőmű esetén a háztartási kiserőmű egésze tekintetében, a háztartási méretű kiserőmű névleges hatásos teljesítményének bővítése időpontját – követő 10 éves időszak végével érintett naptári hónap utolsó napjáig a hálózatba összesen betáplált és vételezett villamos energia vonatkozásában éves szaldó elszámolást alkalmaz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák