Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Empire

    tag

    (#54229) senki68
    Valahogy más sem értette mit akarsz mondani... Ezek nyilvánvalóan szoftveres dolgok, vissza lehet állítani őket, fizikai gombbal, vagy menüből, tök mindegy. Az eredmény ugyanaz, az AP mód kapcsolható.
    Ha elsőre leszálltál volna a magas lóról és képes lettél volna érvelni, akkor egy üzenetváltással pontot lehetett volna tenni az egészre. De ugye sokkal egyszerűbb volt fröcsögni.

    Lassan kezdem érteni azokat a telepítőket akik óvnak az ilyen tulajoktól, akik azt hiszik mindent jobban tudnak, aztán kiderül semmihez nem értenek.
    Pont ezért tartunk itt, ahol: a szakmai tudás ma már édeskevés, ha a kommunikáció elégtelen...
    Az ég óvjon az ilyen magas lovon ülő szakemberektől! Sajnos az elmúlt időszakban kijutott belőlük...

    Erről a 30 percről egyébként említést sem tesz a datamanager doksi, ettől még persze bármi lehet, nem néztem át az összes leírást.

    (#54220) 4D4M
    Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal. Ennyi lett volna lezárni az ügyet: nem egyről beszélünk, mert én arra gondolok, hogy...
    Ennél több nem is kellett volna, és mindenki megy békével a dolgára.

    Szerintem zárjuk a témát, félreértés volt, amit talán most sikerült tisztázni. Nekem legalábbis nincs több mondanivalóm ezügyben.

Új hozzászólás Aktív témák