Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz #50433536 #26481 üzenetére

    Anno pl. elég sokat mentünk sisak nélkül... Szerencse, hogy pont nem estünk
    pofára. Pontosabban volt egy adott eset, amikor a rendőr elől menekülve... Ezt
    itt be is fejeztem, unokatesóm megúszta agyrázkódással: fiatalság, bolondság.

    Azért az első diák-fizetésemből bukósisakot vettem... Pedig motorom sem volt,
    de a motorozás élménye olyan meghatározó volt, bármikor mentünk látogatóba
    az lett, hogy izzítsuk a gépsárkányokat... én voltam a legszomorúbb, ha éppen
    esett az eső / maradt a számítógépezés (pedig a motor előtt az volt a kedvenc).

    -5 fokban biztos nem indultam volna 170 km-es karikára... Mínusz párban ugye
    már volt szerencsém dolgozni menni. De az csak ilyen 10-12 km körül volt, azt
    ki lehetett bírni rendesen felöltözve (térdvédő alap). Egyszer mentem hosszabb
    távot viszonylag hidegben, amikor bogyó bá' akciókameráját lőttem, messzebbi
    TESCO-ból, azt még ki lehetett bírni, mert nem fagyott + volt téli felszerelésem.

    Az egyik legrosszabb élményem a nyári kesztyű (hiába az alá vehető bélés) +
    eső + 3 fok kombója... Konkrétan fájt a kezem a hidegtől, mire hazavergődtem.
    Abszolút megértelek, hogy ilyenkor "nem kívánja" az ember csak azért kitolni,
    hogy csavarogjon: persze, aki túrázik télen-nyáron, az más, vannak mindenféle
    okosságok. (Azokat a rollereseket se értem, akik nagyon kardoskodnak -5 fok
    esetén is rollerezés mellett, majd jön a sírás, hogy lefagy az ujja a gázkaron...
    ha ennyire muszáj erőltetni, akkor vegyen rá fűthető kesztyűt. Persze csak az
    első esésig annyira jó ötlet, de azt majd megtanulja a saját kárán, ha eljön.:DDD)

Új hozzászólás Aktív témák