Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz nyogo83 #13485 üzenetére

    ha valami feszultseg csucs/egyeb gebasz miatt a crc-je megserul a tartalomnak
    Na, az egyéb gebasz én voltam! Röviden: teszteltem a SpeedoHealert, hogy jó-e
    a bekötés. Ez sajnos vmi 250 km/h értékre vezérelte ki az órát, ami kiakasztotta
    az analóg (léptetőmotoros) cuccot, ami persze ezután nem állt vissza nullába.:F

    Mondom sebaj: leveszem róla a tápot, akkor újrainduláskor visszaállítja rendesen!
    (Láttam már ilyet. Meg szokott kerregni is olyankor.) Viszont lusta voltam a teljes
    tápot levenni (már az akkuról mindent), gondoltam elég a 12V biztosítékát kivenni.
    Ez részben igaz volt - a fedkomp ugyan újraindult, de nem tekerte le 0-ba az órát,
    csak kb. 120-ról 110-re... Mondom, akkor megint: 110-ről kb. 100, és így tovább...

    Ezt valószínűleg olyan ügyesen, ritmusban csinálhattam, hogy a rohadt biztosíték
    rakosgatása vágta taccsra azt a CRC-t. Nade most már mindegy is... Ez a vissza
    programozás érdekesen hangzik! (Egyelőre jobb ötletem nem volt, mint hogy rajta
    hagyom a tesztjelet, az "felhúzza" a kívánt értékre, csak egy kicsit sokáig tart.:DDD)

    250-es Majánál csináltam ezt, amíg nem jött meg a km óra meghajtó mágnese.:K
    Tudtam, hogy mennyit mentem vele, így utána húztam az órát, hogy meglegyen a
    fogyasztás + tudjam követni a szervizelendő dolgok (pl. szíj;]) futásteljesítményét.

    bogyo112: az hagyján, de autópályán, és utassal?:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák