Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz huszi.gyb #12960 üzenetére

    Örülök neki, hogy végre egyenesbe jönnek a dolgaid. :R

    Engem meg marhára nem érdekel, hogy egy "nagymotoros körökben" lenézett vas van alattam, szerintem az én mentalitásomhoz, használatomhoz, pénztárcámhoz optimális választás volt a GS, akkor és annyiért meg pláne. Egyedül megyek szinte mindig (kivéve az éves erdélyi túrákat), nyugis tempóval, bámészkodva, gyakran megállva kirándulgatok vele, és igyekszem a gépet maximálisan jól karbantartani. Bízom benne, hogy az én "motoros pályafutásomat" már végig kiszolgálja (pedig még nem szeretnék megdegleni). :B

    Elméletben egyszer-kétszer azért már elgondolkodtam azon, hogy ilyen felhasználás mellett (nulla helyi használat, csak országúti kirándulások) mire is cserélném le, ha lenne pénzem: egyetlen motortípus van a képben, de azok még - nekem - túl drágák, meg a rossz derekam és a magas üléspozíciójuk miatt valószínűleg használni sem tudnám (vagy legalábbis nem lenne benne sok örömöm): Suzuki DL650 V-Strom. Legendásan megbízható, kényelmes, és a rossz utaktól sem ijed meg. Ráadásul nagyon jól dobozolható. (A GS-re kevesebb cucc fér rá, mint anno a kis 125-ös Csótányra).

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák