Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz pz0009 #45 üzenetére

    Kicsit felhozom a témát, remélem nembaj.

    Ugyanez a problémám, mint pz0009-nek.
    Már nagyon rég Voda vitamaxos vagyok, tavaly ugye volt is egy akciójuk, hogy 29 ft-ért lehetett pár hónapig beszélgetni. Oké, azóta ez mexünt, most megint 39 ft-ért beszélünk, éjjel nappal, vezetékesre, mobilra, odavissza, tökmindegy hova és mikor. Ez nekem jó, mert nem vagyok az a tipus, aki óráját nézve várja a csúcsidö lejártát, hogy felhivhassam öcsémet egy hosszabb dumcsira.

    Csakhogy. A gond ott kezdődik, hogy már egy ideje az az érzésem, úgy fogy el a 2500 ft-om, hogy nem beszélem le. Már egyszer nekiálltam feltöltés után mérni, hogy mennyiket beszélek, hány sms-t küldök, stb, de aztán néhány hivásnál elfelejtettem jegyzetelni, igy aztán fuccsba ment.
    De ma megint megdöbbentem. 26-án töltöttem fel az egyenlegem legutóbb, azaz 4 napja, a szokásos módon, PPO-n, otp-s kártyáról.
    Meg is érkezett, direkt nem töröltem ki az értesitést : 2628 Ft volt aznap este az egyenlegem.
    Pontosan sajnos nemtudom, de kb azóta beszéltem 5x, átlag 3 percet. Küldtem 10 smst. És ma este felhivtam öcsémet, mert már rég beszéltünk, és 33 percnél szétkapcsolt (megjegyzem, ez extrém hosszú beszélgetés volt, általában 10 percet beszélünk 1 héten, csak most volt egy kis nöügy).
    Próbáltam újra hivni, és már az 50 ft alá esett egyenlegemről pampogott.

    Na számoltam:
    - 5x 3 perces hivás 39 ft-jával : 585 Ft.
    - 5 db sms 24 ftjával : 120 Ft
    - 33 perc beszélgetés 39 ftjával : 1287 Ft
    Ez összesen : 1992 Ft

    Ha a 3 perces hivásokat 3:02-kor tettem le, akkoris még +5*39, azaz kb 200 ft jön hozzá, de ez már extrém. Akkoris 2200 Ft.
    Hiányzik 400 ft, ami 10 perc beszélgetés. Konklúzió, én 4 nap alatt nem tudom lebeszélni

    Mit tudok tenni?
    A vodafone nem ad ki hiváslistát, már kérdeztem. Nem tudom sehogy sem lekérni, hogy mikor, mennyit beszéltem, és azért mennyit vontak le. A hivások utáni egyenlegértesitö is olyan, mint a klimaxos nő havija. Néha jön, néha nem.
    Most elhatároztam, hogy irom pontosan mikor, mennyit beszéltem, hány smst- küldtem, amig újra le nem csökken az egyenlegem (vagy legalábbis erről értesitenek). Irom a tört perceket is, amiket ugye felfele kell kerekiteni. És aztán utánnaszámolok.
    Sokat ezután sem tehetek, max magamat nyugtatom meg, hogy ok, télleg ennyit beszéltem / nem, nem beszéltem ennyit, átbasznak feltöltésenként 500 ft-al.

    Valakinek tapasztalata? Ötlete? :F

    u.i.: Nem, nincs semmi fizetös sms szolgáltatás, ami vonná a pénzem.
    u.i.2: Tudom, térjek át elöfizetésre. Ok. De most elsö lépésben a fenti problémát akarnám megvilágitani. Utánna lehet, hogy azlesz.

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák