Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.imi

    addikt

    válasz rob210 #64580 üzenetére

    Magát az EGR-t diagra? Hibakód olvasás volt kedden, üres lappal távoztam.
    Láttam/olvastam, ki lehet kötni, gázolajban elmosni, átjáratni és mehet tovább.
    Remélem jól emlékszem, az elmúlt 2 hónapban rengeteg teszt, user hozzászólás, hibalistát olvastam.

    gixxergabi Azzal nincs semmi baj, elég gagyik a mai termosztátok (is), ahogy nézem.
    Riasztó tippet köszönöm, pillanatnyilag csavarhúzó van kéznél, de kipróbálom kulccsal :DDD
    Ezek a rejtett menük később jönnek..
    Jobbat hirtelen nem találtam, [Igaz] üzemanyag szintet jelzi, valahogy így néz most ki. 0-5-10l/100km. Én a fölötte lévő 6.5L/100km szeretném látni. Ha van rá mód.

    Szia mycso Most megnéztem, "csak" 7.8-at mutat, éjjel már nem nyomkodtam. Brutál sok. Füstöt nem láttam kövér gázra, jó, este 11-kor mögötted jövő fénye nélkül nem is látni. Indulni pöccre indul, akkor sincs korom
    Pályán viszont cruise módban kettőt nyomok a gombra és érezhetően megindul, tehát nyomaték van.
    Itt 4.5 körül, de 5.5-6 magasságában tanyázott, óra 130-on. [kép]

    Olajcsere üzi már vásárláskor 100km-t írt. Pályáról lejöttem, akkor lett szép narancs a villáskulcs.
    Nem voltam elég türelmes, csak km, átlagfogyasztás, stb lett törölve.
    Egy hét múlva megy dokihoz, akkor megnézetem az EGR-t is. Nem tudom előző tulaj merre használta, a sebesség limiter gombja van szépen megkopva.

    A régi történet, vissza kettő, padlógáz. Rendben :) Suzival teljesen ráálltam a papás stílusra, idő lesz míg lekopik.

    TPMS boldogság, legalább marad vagy 40k zsebben, elég lesz a nyári felni+gumi.

    Minden infó jól jön, inkább 2-3x olvasom el, mintsem egyszer sem. :R
    Éjjel még megnéztem, tökéletesen igaz, ajtók zárva, nem riasztó visszajelzés.
    Olyan kva hideg volt, az a ~10mp is bőven elég volt a szélben.

Új hozzászólás Aktív témák