Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonny007

    tag

    Sziasztok! Összeszedtem pár kérdést amire aki tud kérem válaszoljon, segítsen :)
    A termékeket az interneten szeretném beszerezni (akár új, vagy jó állapotú bontott is érdekel.)

    Az autó típusa: Renault Thalia 1.4 16V (2001)

    1: Utastéri belső lámpát merre tudnék vásárolni, komplett foglalattal kellene.
    2: Az üzemanyag szűrő cseréjéhez a tankból le kell engedni az üzemanyagot vagy nem?
    3: Hátul a középső biztonsági öv sajnos nem jó se a bal oldali, se a jobb így aki középen ülne nem tudja bekötni magát. Tehát oda érdekelne az övek.
    4: A rádió alatti konzol ahol a fűtés állítási lehetőségek találhatóak sajnos a háttér világítása nem jó. Alul 2db torx csavar fogta ki is tekertem de sajnos nem bírtam a konzolt így se kiszedni, hogy égőt tudjak cserélni. Ezzel kapcsolatban tanácsot szeretnék kérni, hogy lehet onnan "kibogarászni" a konzolt az égő cseréhez. :)
    5: A szervokormány folyadékját miként lehet lecserélni? Merre találok leengedőt (ha van). Ha nincs akkor hogyan tudnám lecserélni?!

    Köszönöm szépen mindenkinek a segítő készségét. Az évben az első posztom, úgyhogy BUÉK minden kedves Renault tulajdonosnak és hosszú probléma mentes km-ert kívánok :)

Új hozzászólás Aktív témák