Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz rob210 #12020 üzenetére

    Nekem biztos egy ilyen gyönyörűségem lesz,imádom. Főleg ha fater egyszer eladja az övét én rögtön lecsapok rá..(majd teszek fel róla képet hogy néz ki ).Ha nem, ennyi pénzért nem ilyen autóba ülni vétek...:)

    FRENK1988: Kollégámnak ez a motor duruzsol az espace-ben lassan 260ekm nél jár de még sose panaszkodott klímával városba 8 körül eljár..én is vezetem nagyon jól mozgatja a gépet..de a kinti import kocsik 1.9dci je ami 136 LE vagy a 2.0 dci 150 paripával is hibátlan motor..mivel Common rail rendszerüek kicsit több oda figyelést igényel..pl minőségi olaj 10en ként..és néha napján kicsit meg kell kergetni őket hogy a részecskeszűrőből "ki kormólja" azt a sok piszkot amit a városban tötyörögve összeszed. Fateré lassan 4 vagy 5 éve van meg motorhoz olajon,vezérlésen és mivel apám is mindent szeret cserélni így a kuplung volt cseréve de ennyi utóbbi is csak azért hogy meg legyen a tudat hogy tuti mindent kicserélt..persze azért evvel a kocsikkal is vannak francia balgaságok szerelés terén de én azt mondom hogy ilyen kategóriába az egyik ha nem a legjobb vétel..csak nagyon utánuk kell járni minden téren :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák