Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aprokaroka87

    nagyúr

    válasz darvinya #54904 üzenetére

    Sajnos az tény a prepaidos ügyfeleket máig is elég hanyagul kezelik.
    Igazábol az ár/érték arány a gond.

  • zseko

    veterán

    válasz darvinya #54904 üzenetére

    Most valószínűleg félreértelek mire gondolsz, de én azt látom a honlapon, hogy ott van kártyásként a MyMinute, ahhoz 4 (5) opciót látok választható netes csomagra, vagyis van választási lehetőség. Attól most nagyvonalúan tekintsünk el, hogy az első kettő az végeredményben a szabadrablás kategóriába esik, ebben egyetértünk. Egyébként az én ideális árképzési elképzelésem a következő lenne a megújuló adatcsomagoknál:
    100MB-ért max 200Ft.
    600MB-ért 650Ft.
    1,5GB 1500Ft,
    3,5GB-ért 2500Ft,
    6,5GB pedig 4000Ft.
    Az egyszeriek drágábbak lennének +150-600 forinttal.
    Kíváncsi lennék, hogy ha ezt próba jelleggel bevezetnék mondjuk a nyári 3-4 hónapra, vajon mennyien fizetnének többen a jelenlegiekhez képest? ha beválna, 2-3% részesedést kérnék tőlük az ötlet miatt :P

    Más, függetlenítve tőled, ismerősi körben látom, és számomra a szarrágás kategória, mikor valaki nem hajlandó fizetni netért, de állandóan a wifit keresi, meg osszam már meg vele a netemet 'egy kicsit', közben meg hétvégente többet eltapsol bulira, mint amennyiért kapna normális csomagot. A napi fél-, egy doboz cigi árát már meg sem említem... Havi 10-15-25+ pénze van cigire, bulikra, piára, egyebekre, de 2000ft-ot sajnál netre...

    Egyébként van ismerősöm aki a Hello Data mellett is kikapcsolja a netet a telefonon ha nem használja.

    Vagy arra gondolsz, hogy egyszer megveszed az adatot, és addig használhatod amíg le nem fogy/a kártya ciklusa tart, nem pedig egy hónapig?

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák