Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Halaman

    tag

    válasz Deck #53947 üzenetére

    Senki nem mondott ilyet ez tény, de ha drasztikusan megindulna a korlátlan netes előfizetések száma és ezzel egyidejüleg csökkene a vezetékes netes és tv-s ügyfelek száma, a mostani kapacitás ki tudná szolgálni? Egy komolyabb szilveszteri bulin valamelyik város főterén esetleg a fiatalok az online közvetítéssel túl tudnák időlegesen terhelni az adott cellát miközben a főtér szélén lakók mytv-n néznék a szilveszteri műsort? Mekkora felháborodás lenne??? Természetesen jogosan, hisz korlátlan netre vagy tv műsorra fizettek elő. Nem azt mondom, hogy rossz a korlátlan mobil net, de ha drasztikusan növekszik a felhasználói bázis akkor vagy sávszéllességet kell csökkenteni vagy kapacitást kell hozzá növelni, ami vagy megjelenik az előfizetésben vagy nem, bár szerintem igen.

    Emlékszem a 2000-s évek elején egy marék 20Ft-al mentem szilveszterezni, hogy fülkéből tudjak telefonálni és boldog új évet kívánni azoknak akiknek volt vonalas telefonja, mivel éjfél környékén sem telefonálni sem sms fogadni nem lehetett.

    Somatommal értek egyet, hogy a teljes sávszélleség elengedéssel nem értek én sem egyet.

    Én is elő akartam fizetni februártólhpernet+mytv-re, de így, hogy ha elfogyasztom nincs tv, bocsi nem kell. Persze erről nem a Telenor tehet, mert kötelezik, bár nem értem, hogy másik szolgáltatónál miért lehet korlátlan pl. közösségi elérést kapni az adott net csomagban. Vagy az nem számít net semlegességnek???

Új hozzászólás Aktív témák